Sex s ochranou

Blížili sa sviatky Vianoc. Ba čo blížili, oni boli už tu! …a Miška nemala nakúpené dary. Kamarátky sa všetky rozihrali po uliciach, čochvíľa s plnými taškami a ona, uťahaná z práce mohla len dúfať, že domov nakúpi nejaké potraviny. Manžel sa nikdy o nič nestaral. Sedel pred televízorom s desiatkou v ruke a kým bolo aj čo jesť, mohli padať hoci i meteority, s ním to nepohlo. Miška mu neraz povedala, že to manželstvo je jedna katastrofa a ona ho odmieta s ním zdieľať, načo jej patrične odpovedal od televízora, aby sa spamätala, že s jej postavou môže byť rada, že vôbec niekoho má. Nebola to pravda tak úplne, Miška mala trochu nadváhy, ale bacuľatosť bola u nej viac príťažlivá, ako odpudzujúca. V tridsiatich rokoch sa to ešte dalo rešpektovať ako príťažlivé…

Miška akosi prežila prvé vianočné dni, s manželom navštívila rodičov a tam stretla kamarátku z detstva. Pracovala kdesi neďaleko, v rovnakom meste ako Miška. Vraj, nech ju príde navštíviť na silvestrovskú párty, ktorá sa má konať v jednom nemenovanom klube. Miška počnúc tým dňom myslela len na Silvester a na to, ako sa zabaví. Vedela, že manželovi chýbať nebude, ten si vystačil niekoľkými desiatkami.

Nastal deň S, ako Silvester. Miška sa nahodila do obleku, napravila okuliare s výrazným čiernym rámom, zopla rozcuchané havranie vlasy. Skontrolovala obsah kabelky, stav peňaženky a spokojná vyrazila. Manžel si jej absencie nevšimol ani potom.

Zaviezla sa taxíkom na ulicu, kde jej kamarátka poradila, zaplatila, vystúpila. Pri vchode čakal strážnik, ktorý ju pustil až potom, čo spomenula kamarátkino meno.

Sála bola tmavá, reflektory bili do očí a alkohol sa rozlieval ako do hrdiel, tak po beztak klzkej podlahe. Miška poľahky našla kamarátku, stála totiž pri bare a panovačne šermovala rukami. Majiteľka. Bolo vidieť. Miška sa uspokojila s miestom poslucháča, vyčkala, kým kamarátka povedala, čo mala. Tak ju zbadala, privítala ako sa patrí, uliala nejaký Absinth. Tak druhý a tak to zapili tretím. Tak Mišku vytiahla do pokojnejšej miestnosti a vysťažovala sa, že tá párty je nanič, lebo pozvaní hostia neprišli. Miška to nechápala, lebo ľudí tam bolo naozaj dostatok a pomestiť sa už nebolo kde. Tak jej kamarátka vysvetlila rozdiel medzi pozvanými a pozvanými a keď to Miška pochopila, musela si objednať ďalších niekoľko kôl, aby to strávila. A tak jej boli reči ukradnuté. Začala sa baviť, stiahla kamarátku na parket a hopsa-hopsa poskákali na mieste, lebo priestoru viac nebolo. Telo sa lepilo na telo, bradavky začali byť tvrdé, mušle vlhli. Miška si spomenula, že už dávno nemala sex. Nie dobrý sex, ale sex vôbec. Zašepkala to popri hudbe kamarátke tak ticho, ako sa len dalo a tá jej ukázala na jedny dvere, ktoré si dovtedy nevšimla. Miška sa v nich stratila. Hudba trochu utíchla, dvere odkryli chodbu osvetlenú neónkami. Hotová momentka hororu, ale Miška strach nemala. Na konci chodby bola zatáčka do strany, na konci ktorej sedel pri dverách na stoličke chlap. Akiste vysoký. Musel pravidelne posilňovať, lebo oblek mu už dávno nesedel tak ako mal a vydúvajúca sa zbraň pri jednom boku robila zo saka smiešne dokrútené čosi, čo sa nanič nepodobalo.

Nevedela, či mala kamarátka na mysli práve toto, ale v tej chvíli by jej stačilo aj menej, ako tento. Preklopkala ihličkovými topánkami až k nemu a tvárila sa, že si čosi obzerá, i keď nebolo čo. Nastala trápna scénka a tak sa jej mladý, asi dvadsaťročný strážnik opýtal, čo chce. Odpovedala, že jej kamarátka odporučila, že tu nájde to, čo hľadá. Na odpoveď dostala varovanie, že vstup je len s ochranou a ak ju nemá, nemôže vstúpiť. Nemala, nebola tak bohatá, aby si mohla dovoliť ochranku, preto sa nazdávala v tú sekundu, že jej mladík za ochranku pôjde. Aj sa ho opýtala, len sa usmial a ostal ticho sedieť. Musela ho presvedčiť stoj čo stoj, pretože sa chcela vrátiť ešte na párty a užiť si odpočítavanie nového roka. Preto si čupla, rozopla mu nohavice, vytiahla nástroj a začala sa s ním hrať. Vôbec sa nebránil. Asi čakal len na to. Pomyslela si, keď ho mala v ústach a jazdila hlavou nahor-nadol, že najskôr nič také ako párty s ochranou za dverami neexistuje, ale vedela sa uspokojiť aj s týmto. Keď mal dosť, počula to zrýchleným dychom, nadvihla si sukňu a tangá odtiahla nabok. Nastokla sa na vztýčený úd a niekoľkokrát za sebou podhopsla. Mladík sa spravil takmer okamžite, keď mu jej ovisnuté štvorky spevnené v podprsenke obili hlavu. Výstrek priamo do čierneho nečakala, ale brala tabletky, takže by to nemal byť problém. Kým sa utrel dozvedela sa od neho, že sex s ochranou za dverami je sex s prezervatívom, nie sex s sbskárom. Málinko sa naštvala že premrhala pätnásť minút, dnešný prvý orgazmus a rozmazala rúž na perách, ale napriek tomu prešla dverami a objavila sa v masívnej hale, plnej poľných postelí s chlapíkmi a ženskými posplietanými do všakovakých úkazov kamasutry. Zavolal ju k sebe chlapík, ktorý na to dohliadal, nakázal sa jej zapísať, tak ju priviedol k tmavému chlapíkovi a keď sa odpočítavalo posledných desať sekúnd starého roka a ohňostrojom vítal ten nový, aj Miška ucítila v sebe ohňostroj. Síce mokrý a lepkavý a bez výbuchu, len so slastným povzdychom a pulzujúcim údom v pošve, ale predsa.

Domov sa vrátila až naobed. Manžel si nič nevšimol. Keď vytriezvela, prezrela peňaženku. Ani si neuvedomila, že v noci zarobila niekoľko stovák dolárov…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *