Sex s ex

10246896Pláž bola preľudnená a kam sa pozreli, tam bolo plno. Zostali len tak sedieť pri drevenom stole na tvrdých drevených laviciach za dreveným nefunkčným barom a vyčkávali.

Zazvonil mobil. Mala v ruke len ten a peňaženku. Viki nemala ani to. Ozval sa z neho prihlúply hlas priateľa, ktorého neznášala. Nenávidela ten jeho úlisný tón, homošsky sa smejúci do vetra. Mal sa staviť na plážové pivo. Teraz sa vyhováral. Tresol nejaký trápny problém, nejakú výhovorku. Samka zrušila hovor v najlepšom a hodila ho na stôl. Ponorila hlavu do dlaní a nechala sa unášať v melanchólii. Viki, iba v dvojdielnych plavkách ako ona, sadla si k nej a chlácholila ju. Iba chvíľu. Čosi zašuchotalo v kroví. Objavil sa chalan v tričku. Vyzeral byť opustený a len tak sa túlal piesočnatou plážovou uličkou. Viki naň pozrela a pousmiala sa. Zakýval na pozdrav.

„Teplo, čo?“

„Teplo.“ uznala Viki. Samka zodvihla hlavu a všimla si ho. Nechala ho zhovárať sa s Viki.

„Čo tak sám?“

„Sám…“ zahral zamyslenie a prisadol si k Samke, ktorá mala znova hlavu v dlaniach. „Nie som sám.“

„Si tu s niekým?“

„Som tu s ňou…“ povedal a ťukol do Samky. Ignorovala to.

Viki prisadla k Samke z druhej strany. Chvíľu ticho sedeli a tak Vikina ruka začala hladiť Samkine stehno, blížiac sa k trojuholníku spodného dielu plaviek. Chalan neváhal. Pridal sa hladiť druhé stehno. Samka po minúte neodolala a zaklonila hlavu dozadu. Nechala si dráždiť nahladko oholené pysky ohanbia cez plavky a keď chlapec pred ňou pokľakol, roztiahol jej stehná, posunul plavky na bok a zaboril jazyk medzi pysky, takmer spadla zo stola. Ani Viki nezaváhala. Ľahla si pod chlapca a rozopla mu gombík na letných nohaviciach. Vytiahla z nich stoporený penis a strčila si ho do úst. Chlapec bol čochvíľa s jazykom hotový. Postavil sa a vrazil ho Samke medzi pysky. Vzdychala vzrušením čoraz viac, stupňujúc to stupňovaním úderov údu. Umlčala ju Viki, keď rozkročilatumblr_nodkrbgNcO1uq2oqjo1_500 nohy nad jej zažmúrenými očami. Samka vystrčila jazyk a začala jej olizovať pysky v tempe chlapcových nárazov. Jazyky Viki a chlapca sa spojili do jedného celku nad obrábanou Samkou, ktorá ostala pasívne ležať a užívala si sex na drevenom stole za nefunkčným barom. Viki nahmatala vrchný diel plaviek a rozmasírovala Samkine stvrdnuté bradavky, čo ju priviedlo k výkriku, ktorý potlačila. Netrvalo ani minútu, a Samka bola urobená. Nechcela viac. Chlapec vystriedal diery a zatlačil údom do Viki. Po niekoľkých pohyboch bola hotová aj tá. Nebolo jej treba veľa, načal ju Samkin jazyk. Chlapcovi sa zvýšilo semena na výstrek na tváre, ktorým nešetril. Tak odišiel. Ani sa nepredstavil.

„Kto to bol?“ opýtala sa Samka Viki, keď si vzájomne z tvárí zlízavali zaschnuté semeno.

„Nepýtaj sa. Nebola by si rada.“

„Ale no tak… povedz, sme predsa kamošky.“

„Nepáčilo sa mi, že si tak smutná…“ prehodila Viki, „a na pláži sa opaľoval môj expriateľ… tak som mu navrhla, či by ťa neprišiel prekvapiť.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *