Pamiatke Rowana

largeBol buzerant. Nikto o tom nevedel. Nikomu o tom nepovedal. Ale bol. Ukájal sa doma na posteli, keď všetko spalo. Susedka bola vždy proti, keď si to robil sám. Posteľ vtedy udierala o radiátor ako šialená. Nebolo pochýb, že si to robil sám, pretože nikdy nebolo počuť ženský povzdych. Sprvu to kamufloval pusteným pornom. Tak to vzdal. Nebolo to zakázané. Nech si suseda myslí, čo len chce. Keby vedela pravdu, bola by ešte viac prekvapená. Neostalo by to len pri nadávkach o masturbácii. Masturbant Rowan sa totiž neukájal prirodzene. Robil si to s Tolesnalom. Bol to jeho imaginárny kamoš. Tiež buzerant. Tolesnal mal veľké svalstvo. Nikdy ho nebolo vidieť. Plával na lodiach a plavil sa horami dolami, aby kradol poctivosť iným vo svete. Rowan ho preto miloval. Pravidelne si napájal svoju honiarsku wifinu do predstavy čokoládovej diery svojho kamaráta. Mali spolu dvanásť divov sveta, dvanásť honiarskomasturbačných miest, kde si to rozdávali. Opojení vínom v mramorovom údolí sa trtkali do zadkov. Keď im bolo clivo, že boli sami, obklopili sa zrkadlami z nakradnutého skla a hneď boli viacerí. Rowan bol vynálezca všetkého druhu. Na drevenom prístave si to rozdávali pri zapadajúcom slnku až tak, že to páchlo sírou.

A sklo sa stalo pre Rowana osudným. Susedka si taktiež zaobstarala jedno zrkadlo, podobné tomu jeho. A špehovala ho.

Rowan si to naozaj robil sám. Cez wifinu napojený na čokoládovú zástrčku. Sedel v poloľahu na posteli pred zapnutým počítačom. Pozeral pirátov z Karibiku a keď sa herec Johny začal skláňať, odhalil si žaluď až ku koreňu. Zreval od bolesti. Možno od žiaľu. Ktovie. Možno chcel v skutočnosti Johnyho, a nie Tolesnala. Ale kamoša zradiť nemohol. S pretrhnutou kožkou pri koreni začal pravidelný rituál. Najprv pomaly, tak rýchlejšie… až kým sa nevystriekal. Tak oprskaný monitor počítača pretrel. Ešte začerstva. Nemohol nechať semeno zaschnúť, dalo to potom roboty, keď ho musel drhnúť. Žiaľ.

A suseda ho natočila na kameru. Ako si pohonieva, ako kričí na Tolesnala, že prekonal všetkých dvanásť divov sveta, ktoré si postavili… aký je pán, keď mu pekelne stojí stožiar, ako na Johnovej lodi Perle. A vyvesila to video na internet.

Chudák pohonič Rowan sa pre video dostal na psychiatrické oddelenie a hoci sa bránil zubami a nechtami, zavreli ho medzi štyri biele steny. Tam si mohol s Tolesnalom robiť čokoľvek. Nemusel zotierať škvrny, farba bola takmer totožná s tou na stene.

Nepriznané ignorované priznanie Rowana sa dostalo do záznamov psychiatra. Ten hral inú ligu. Bol ruka v ruke s väzenským dozorcom, ktorý mal na starosti oveľa tvrdších Rowanov, ako bol tento. A tak sa Rowan počas nocí a víkendov dostával do väzenských ciel, kde sa hrala vyššia, a podstatnejšie tvrdšia liga, akú hral on.tumblr_ne4htyGHSi1t487yco1_500

Ani po troch mesiacoch radovánok Rowan, s čokoládovou wifinou roztiahnutou tak, že to už viac nebolo možné, nezabudol na svojho kamaráta Tolesnala. Ani na susedu, ktorej sľuboval pomstu. Až sa dostane zo všetkých múrov, okradne ju o všetko. O všetky suroviny.

Žiaľ, sen Rowana sa nesplnil. Podľahol krutým zraneniam síry, ktorou si potreli extrémni väzni svoje tyčky a skúsili ho podpáliť. …vyšlo to.

Venované pamiatke zosnulého Rowana, na ktorého so smútkom v očiach a v srdci spomína v dvanástich divoch sveta jeho verný imaginárny kamarát Tolesnal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *